19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
 

Havran 15 Temmuz Şehitleri Meydanı’nda Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde devam etti.

Programa Kaymakamımız Şeref AYDIN Havran Kaymakam Refiki Vahit YILMAZ, Havran Belediye Başkanı Emin ERSOY, Havran Gençlik Hizmetleri veSpor Müdürü Hasan ÇAM, Kurum Amirleri, Okul Yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından Havran Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hasan ÇAM günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Atatürk’ün Gençliğe hitabesinin okunması ve Gençliğin Atatürk’e cevabı hep bir ağızdan coşkuyla söylendi. Program şiirlerin okunması, öğrencilerin hazırlamış olduğu hulahop gösterisi, tekvando gösterileri, öğrenciler arasında ki yarışmalar ve halk oyunları gösterileriyle Havran gençliğine yakışır bir şekilde gerçekleşti. 
Programın son kısmında yarışmalarda dereceye giren öğrencilerden birinci olanlar Kaymakamımız Şeref AYDIN tarafından, ikinci olanlar Havran Kaymakam Refiki Vahit YILMAZ tarafından, üçüncü olanlar Havr
an Belediye Başkanı Emin ERSOY tarafından ödüllendirilirken okuldaki yarışmalarda ödül alan öğrenciler ise Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU tarafından ödüllendirildi. Program Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim sınıfının düzenlediği sergi açılışıyla son buldu.

 

 

 

İSAY2 Galeri