GÜLSÜM MEHMET UYSAL BÜYÜKDERE ORTAOKULU’NDAN  TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI
 
                Gülsüm Mehmet Uysal Büyükdere Ortaokulu’nun bu yıl ilk kez düzenlediği  Tübitak 4006 Bilim Fuarı 10.05.2017 tarihi saat 10:00’ da açıldı. Açılışa Havran Kaymakamı Ahmet TÜRKÖZ, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet UYSAL, Havran Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin ASARLI,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU, İlçe protokolü, idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
                Öğrencilerden oluşan halk oyunları ekibinin gösterilerinden sonra Havran İlçe Kaymakamı Ahmet TÜRKÖZ, Burhaniye Belediye Başkanı ve Havran Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin ASARLI’ nın açılış kurdelesini birlikte kesmesiyle devam eden programda öğrenciler hazırladıkları 20 bilim projesini ziyaretçilere tanıttı. Birbirinden ilginç projelerin yer aldığı stantları gezen Havran İlçe Kaymakamı Ahmet TÜRKÖZ, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet UYSAL, Havran Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin ASARLI ve protokol üyeleri bütün projelerle tek tek ilgilenip öğrencilerden bilgi aldı.
                Bilim fuarı ziyareti sonrası Havran İlçe Kaymakamı Ahmet TÜRKÖZ, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet UYSAL, Havran Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin ASARLI ve protokol üyeleri hatıra fotoğrafı çektirerek başarı dilek ve temennileriyle okuldan ayrıldı.
 
 
İSAY2 Galeri