İSTANBUL ZİYARETİ.
 
Kaymakamımız Şeref AYDIN, Belediye Başkanımız Emin ERSOY ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet YILMAZ ile birlikte İlçemizde 22/09/2011 - 23/08/2012 tarihleri arasında Kaymakam olarak görev yapmış olan Bağcılar Kaymakamı Mustafa ELDİVAN' ı makamında ziyaret etti.
 
İSAY2 Galeri
 
Kaymakamımız Şeref AYDIN, Belediye Başkanımız Emin ERSOY ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet YILMAZ ile birlikte Üniversite - Kaymakamlık - Belediye Başkanlığı işbirliği ile yapılacak çalışmaları ve projeleri değerlendirip planlamak amacıyla Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin KARAHAN' ı ziyaret etti.
 
İSAY2 Galeri
 
Kaymakamımız Şeref AYDIN, Belediye Başkanımız Emin ERSOY ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet YILMAZ ile birlikte Üniversite - Kaymakamlık - Belediye Başkanlığının koordineli yürüttüğü çalışmaları değerlendirmek amacıyla Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Restorasyon Ana Bilim Dalını ziyaret etti.
 
İSAY2 Galeri
 
Kaymakamımız Şeref AYDIN, Belediye Başkanımız Emin ERSOY ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet YILMAZ ile birlikte İstanbul Alemdağ stadında oynanan Havran Fatih Belediyespor ile Modafenspor arasında oynanan bal ligi maçını izledi.
 
İSAY2 Galeri