DOKUNMADIĞIMIZ ÇOCUK, KEŞFETMEDİĞiMİZ YETENEK KALMAYACAK


Valiliğimiz tarafından yürütülmekte olan Bengi Projesi kapsamında 2017 – 2018 eğitim – öğretim yılı 1. Döneminde okullarımızın yapmış olduğu çalışmalar Kaymakamlık Toplantı Salonunda Kaymakamımız Şeref AYDIN’a ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU’ na, Okul ve Kurum Müdürleri tarafından bilgilendirme sunusu olarak yapıldı.

Bengi projesinin dört ayağını oluşturan akademik başarı, değerler eğitimi, sosyal – kültürel – sanatsal ve sportif faaliyetler ve okul- aile – toplum çalışmaları hakkında yapılan etkinlikler detaylı bir şekilde anlatıldı. “Eğitim – öğretim faaliyetlerini nasıl daha iyi bir hale getiririz?” hususu üzerinde duruldu. Kaymakamımız Şeref AYDIN; ‘planlı ve kararlı bir şekilde uygulayacağımız projelerle bir yanda akademik başarımızı arttırmaya çalışırken öte yandan eğitimin kalitesini daha iyi noktaya getireceğiz. Dokunmadığımız öğrenci, keşfetmediğimiz yetenek kalmayacak’ dedi.

1.Dönem yapılan çalışmaların yanı sıra 2. Dönem yapılması planlanan çalışmalar hakkında da bilgi verilen toplantılar sonucu Okul ve Kurumlarımız yol haritalarını çizerek toplantı tamamlandı. Kaymakamımız Şeref AYDIN ve Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU yapılan çalışmalar için Okul ve Kurum Müdürleri nezdinde emeği geçen herkese teşekkür ederken yapılması planlanan çalışmalar için başarılar diledi.

İSAY2 Galeri