İLÇE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI.

İlçe Kaymakamımız Şeref AYDIN Başkanlığında, kurumlarının faaliyetlerinin değerlendirilmesi, istişare edilmesi ve karşılıklı görüş alışverişinin yapılabilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarının amirlerinin katılımıyla İlçe İdare Şube Başkanları toplantısı İlçemizde bulunan Kavaklıpark' ta yapıldı.
İlçe kurum/kuruluş amirleri, kurumlarının 2017 yılında yaptıkları ve çalışmaları devam eden faaliyetleri ile ileride yapılması planlanan faaliyetler hakkında bilgiler verdiler. Gelen yeni taleplerle ilgili, mevzuatlarına göre gerekli inceleme ve değerlendirmelerin yapılacağını, ilgili çalışmaların en kısa sürede başlatılacağını belirten Kaymakam AYDIN, "Vatandaşlarımıza kamu hizmetlerini zamanında, verimli ve sağlıklı bir şekilde verebilmemiz için kurumlar arası iletişim ve işbirliği çok önemlidir. Bu toplantının bir amacı da söz konusu koordinasyonu sağlamaktır. Bu toplantıda gündeme gelecek konular 2018 çalışma planlarımızı da ciddi anlamda şekillendirecektir” dedi.
Havran Belediye Başkanı Emin ERSOY, Belediye çalışmaları -özellikle devam eden altyapı çalışmaları- hakkında toplantıya katılanları bilgilendirdi. Toplantıda MOBESE; eğitim, sağlık, din hizmetleri alanlarında kurumların hizmet binaları ihtiyacı için yer tahsisi, trafik güvenliği konuları öne çıktı. İstişare edilen konuların karara bağlanmasıyla toplantı sona erdi.
 
İSAY2 Galeri